Sport & Action - muzyka do dynamicznych produkcji

Sport & Action - dynamiczna muzyka produkcyjna


Sport & Action to nowe, posegregowane tematycznie kolekcje dynamicznej muzyki produkcyjnej oferowanej na licencji royalty-free w Banku Muzyki Soundimage. Utwory przygotowane zostały nie tylko pod kątem udźwiękowienia produkcji pokazujących dyscypliny sportowe, sporty ekstremalne czy aktywności typu aerobik i fitness. Również doskonale sprawdzają się w filmach wymagających dynamicznej muzyki pod efektowny montaż. 


Sport & Action - dynamiczna muzyka produkcyjnaOgromna dawka energii to wspólny mianownik większości utworów, niezależnie od stylu. W poszczególnych podkategoriach znajdziemy utwory z nurtu rock, hardcore, nu-metal, punk. Nie zabrakło również elektroniki z gatunku break i big-beatu, która doskonale sprawdza się w przy udźwiękowianiu dynamicznych ujęć filmowych, scen akcji, pościgów, walk, itp. W projektach typu aerobik / fitness / gym sprawdzą się zasoby z kategorii Energy & Workout bazującej głównie na energetycznych utworach z nurtu dance. Szczególnie polecamy muzykę z kategorii Extreme & Rage wypełnioną ostrymi i agresywnymi utworami, doskonale sprawdzającymi się w filmach pokazujących sporty ekstremalne.

Całość muzyki w samym katalogu Sport & Action to aktualnie ponad tysiąc ścieżek. Utwory przygotowane w większości dostępne są w różnych wersjach czasowych co ułatwia dobranie wybranie właściwej ścieżki do długości produkcji czy filmu.

Poniżej lista poszczególnych kategorii z opisami:

  • Action Breaks utwory doskonale nadające się do dynamicznych filmów i prezentacji zarówno o tematyce sportowej jak i wszelkich scen akcji. Muzyka w stylu Chemical Brothers, Prodigy, Junkie XL czy Crystal Method.
  • Energy & Workout - Rytmiczne i energetyczne utwory z tanecznym beatem. Doskonale pasują do aerobiku oraz wszelkich produkcji pokazujących aktywności fizyczne i zajęcia sportowe. Dobra propozycja do udźwiękowienia projektów o tematyce fitness.
  • Extreme & Rage szybkie i dynamiczne, wściekłe i agresywne kawałki z hardcore'owym riffem. Idealne do wszelkich produkcji i filmów o tematyce sportów ekstremalnych. Gatunki muzyczne to: metal/nu-metal, hardcore.
  • Punk & Fun - szybkie i wykręcone kawałki, głównie z gatunku punk-rocka. Sprawdzą się we wszelkich dynamicznych produkcjach sportowych potrzebujących energetycznej i odjechanej muzyki.
  • Sport Events & Shows - Podkładowe utwory przeznaczone do udźwiękowienia reportaży i relacji z wydarzeń sportowych. Również muzyka, która posłuży jako oprawa dźwiękowa eventów i imprez sportowych.
  • Sports Drum N Bass - selekcja energetycznych utworów z gatunku Drum 'N Bass, które doskonale odnajdą się w produkcjach z dynamicznym montażem, nie tylko sportowych. Muzyka szybka, pozytywna, energetyczna miejscami agresywna i futurystyczna.
  • Sports Rock - Energetyczne kawałki rockowe, dedykowane dynamicznym produkcjom z kategorii Sport i Akcja. Nie tak szybkie i agresywne jak choćby Extreme and Rage jednak mające olbrzymią dawkę energii i dające pozytywnego kopa!


Licencje do legalnego wykorzystania tych oraz tysięcy innych utworów we własnych produkcjach można kupić on-line na stronie Banku Muzyki Soundimage.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...