Najciekawsze utwory: Marzec 2013Rozpoczynamy cykl zestawień podsumowujących najciekawsze utwory, spośród wszystkich nowości publikowanych w danym miesiącu. Jako że nowe kompozycje pojawiają się w Soundimage codziennie, wiele z nich może umknąć uwadze. Podsumowanie tego typu pozwoli z jednej strony wyróżnić najciekawsze utwory w kategoriach muzyki użytkowej, a z drugiej będzie pomocne w szybkim sprawdzeniu co z naszych nowości  jest szczególnie warte uwagi.
Najciekawsze utwory w Soundimage - Marzec 2013:


1.  Happy Piano Trio (demo | strona z muzyką)
Stylowa, energiczna i pogodna kompozycja w wykonaniu jazzowego trio. Żywa i rytmiczna, swingująca i melodyjna.
Zastosowanie: produkcje tv, rozrywka.

2. There Is Nothing Better (demo | strona z muzyką)
Pozytywny, ciepły, zrelaksowany smooth jazz. Gitary wah-wah, eleganckie smyczki
Zastosowanie: moda

3. Hello Mellow (demo | strona z muzyką)
Energetyczna i jednocześnie klimatyczna mieszanka w stylistyce electro/chillout. Niski bas i klasyczne elektroniczne instrumentarium w sekcji rytmicznej. Ciekawa aranżacja, przestrzenne dźwięki syntetyczne. Sprawdzi się w programach TV, prezentacjach, projektach biznesowych i technologicznych.

4. Take me over (demo | strona z muzyką)
Wspaniały, rozleniwiony kawałek chilloutowy osadzony na zmysłowym pulsie. Piękne akordy akustycznej gitary, wstawki trąbki i nieco dubowe efekty przestrzenne. Relaksująca, ciepła, nocna muzyka.
Zastosowanie: moda/styl

5. Unbreakable (demo | strona z muzyką)
Odprężający, mieszanka chilloutu i soft-rocka. Leniwe, rozmarzone frazy elektrycznego pianina, łagodne akustyczne.
Zastosowanie: film reklamowy, dokument/reportaż

6. Moving Through Worlds (demo | strona z muzyką)
Szybki, bardzo transparentny, neutralny i hipnotyczny drum’n’bass. Pędzące bębny, skwierczący bas, tajemnicze, przestrzenne pejzaże klawiszy oraz odbijający się od nich echem przetworzony kobiecy głos w charakterze instrumentu. Muzyka żywa, energetyczna, a jednocześnie elegancka, stonowana i bardzo podkładowa.

7. Vital Beats (demo | strona z muzyką)
Szybki, chłodny, agresywny drum’n’bass z elementami techno i rave. Pędzące bębny, gryzący bas, nieco hymniczne, transowe frazy syntezatorów.

8 Big Cheese (demo | strona z muzyką)
Parodia muzyki z połowy lat 60. - latynoski rytm, potężne sykopy dęte, zaraźliwe melodie fletu i syntezatora. Bombastyczny, radosny, skoczny kawałek.

9. Champions Of Africa Tournament (demo | strona z muzyką)
Energetyczny, epicki utwór osadzony na szybkim elektronicznym pulsie, na tle którego smyczki, instrumenty dęte oraz majestatyczne chóry budują podniosły, triumfalny klimat.


Licencję na wykorzystanie, zarówno tych jak i tysięcy innych utworów, można kupić on-line bezpośrednio na stronie Banku Muzyki Soundimage: http://www.soundimage.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...